Відеореєстратор Dahua XVR5108H-I

Відеореєстратор Dahua XVR5108H-I
USD UAH
4 676 грн.
ДО 8 КАМЕРIcon5MPliteDAHUA HDCVIIconFaceControlIconAIIconRobotCam
ЗАПИСЬ ПО ДВИЖЕНИЮЦИКЛИЧЕСКАЯ ЗАПИСЬПОДДЕРЖКА HDD 1 штМУЛЬТИЯЗЫЧНОСТЬIconLANГАРАНТИЯ 12 МЕСЯЦЕВ

 Відеореєстратор DAHUA XVR5108H-I  (TM Dahua Technology, Китай) призначений для обробки (перегляду, запису) відеосигналу від відеокамер в охоронних системах відеоспостереження.

Відеореєстатор Dahua XVR5108H-I AI може обробляти сигнал одночасно від 8-ми кольорових аналогових камер для відеоспостереження нового покоління з роздільною здатністю до 5Мп(N-Lite) у форматах CVI/TVI/AHD/IP/CVBS/IP, додатково можливо ще підключити 4 IP камери з роздільною здатністю до 6Мп. (P.S. Максимальна кіл-ть камер - 12 шт). Замість будь-якої із MHD камер можливо підключити IP камеру до 6МП. Запис звука може здійснюватись з CVI камер (опція камери).

  Запис відео у якості 5M-N доступна при частоті від 1 до 10 к/с, при 4M-N/1080P  - 1-15 к/с, при 1080N / 720P / 960H / D1 / CIF  - 1-25 к/с.

 Аналитика DahuaВідеореєстратор XVR5108H-I от компаніі Dahua Technology використовує нову технологію SMD Plus (Smart Motion Detection Plus), в основі котрої алгоритми глубокого навчання AI. Ця технологія скорочує кількість хибних спрацювань, що спрощує пошук необхідного відеофрагменту та суттєво економить місце на жорсткому диску. В результаті використання нових алгоритмів реєстратор відрізняє рух людей та траспортних засобів, при цьому детектор не реагує на тварин, рух гілок та лисття, комах та т.п.

Класификація об'єктів: Розпізнання людини / транспортного засобу при перетині лінії або при вторгненні в зону охорони. Пошук в архіві по класификації (людина/транспорт). 

 Захист периметра: Два канала, до кожного каналу можно застосувати 10 правил IVS (претин линії, визначення напрямку перетину та т.п.). 

AI 01Для зручності аналіза архіва є функція розпізнання обличчя. Максимальна швидкість обробки данних 24 облич у секунду. Розпізновання облич можливо здійснювати на 4 відео каналах з відеопотока або 16 каналів з IP камер серії FD. Smart Пошук дозволить відфільтровувати розпізнанні обличчя по класификаціям:  стать, вік, окуляри, маска, борода, емоції. Якість розпізнання та вірна аналітика розпізнавання залежить від розподільчої здатності камери і правильного її  розташування.

Кодек стискання відеосигналу - H.265+ (стискає на 40% більше ніж H.264). Швидкість та якість запису на кожному каналі відео можна регулювати (зменшувати) для збільшення об'єму інформаціі, яка зберігається.

Запис здійснюється на жорсткий диск (1 шт) HDD SATA з ємкістю до 8Тб (не постачається у базовому комплекті і купується окремо).

  Функція автовизначення форматів дозволяє автоматично визначити формат камер при під'єднанні (є можливість ручного вибору).

Тип запису: запис за розкладом, постійний запис, запис по цифровому детектору руху (ДР), по тривозі, аналітика. На корпусі пристрою 2 порта USB 2.0 (для підключения зовнішних носіїв пам'яті і створення резервних копій інформації, для підключення комп'ютерної «миші»). Відображення інформації відеореєстратор здійснює через цифровий вихід VGА та HDMI у якості до 1920×1080.

Відеореєстратор має мережеву карту (Ethernet 10/100MB, P2P дозволяє эфективно вести відеоспостереження за віддаленими об'єктами на телефоні, ПК, планшеті), інтуітивно зрозумілий мультимовний (включно рус) інтерфейс керування. Програмне забеспечення дозволяє переглядати запис з різними швикостями, що суттєво заощаджує час користувача, є цифрове збільшення. Підтримка відеореєстратором Dahua XVR5108H-I віддаленого керування - (моніторинг, перегляд архіву, адміністрування, резервне копіювання по мережі) завдяки ПО XVR 4 покоління, підтримка Win/Mac/Android. Можливість керування Dahua XVR5108H-I за допомогою комп'ютерної «миші» (в наявності у базовому комплекті), за допомогою мобільних пристроїв (через інтернет). Живлення відеореєстратора здійснюється за допомогою зовнішнього стабілізованого адаптера AC220В-DC12В 2А, габаритні разміри пристрою: 325×255×55 мм. Дана модель має невиликі разміри, дуже зручний інтерфейс, простий і надійний в використанні. Відеореєстратор DAHUA XVR5108H-I   рекомендується використовувати у складі не виликих приватних системах охоронного відеоспостереження.

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ: Інтуитивно зрозумілий інтерфейс, аналітика AI допоможет заощаджити Ваш час при перегляді архіву, підтримка камер звисокою роздільною здатністю MHD до 5Мп(N) та Onvif IP до 6Мп, підтримує можливість одночасного передавання звука та відео по коаксиальному кабелю, підтримка USB-WiFi адаптера, USB-4G модема, H265+ кодек стискання.

5МП-N, HDMI, MHD, TM DAHUA, USB, VGA, АНАЛИТИКА, гибридный DVR, ПО RUS, РАСПОЗНАНИЕ ЛИЦ, СЕТЬ LAN, ЦИКЛИЧЕСКАЯ ЗАПИСЬ
 • РАЗРЕШЕНИЕ ЗАПИСИ ДО: 5МП-N
 • МЕТОД СЖАТИЯ: H.265+, H.265
 • HDD НАКОПИТЕЛЬ: 1 HDD SATA
 • ВЫБОР ЗАПИСИ: беспрерывная, по расписанию, по движению, по тревоге, аналитика
 • AUDIO: 1 RCA - вход, 1 RCA - выход, CVI звук по всем каналам
 • ВЫХОД TV: VGA HDMI
 • ЗАПИСЬ НА НОСИТЕЛИ: USB 2.0, USB 3.0
 • СЕТЬ: Ethernet 10/100MB, PPPoE, DHCP, DDNS, Static IP, P2P, поддержка WiFi адаптера
 • ЯЗЫК ИНТЕРФЕЙСА: РУССКИЙ , ENGLISH, УКРАЇНСЬКИЙ
 • МЫШЬ: поддерживается, есть в комплекте
 • ИК ПУЛЬТ ДУ: не поддерживается, нет в комплекте
 • ПИТАНИЕ: внешний блок питания, Адаптер AC220В-DC12В
 • ГАБАРИТЫ: 325 × 255 × 55 мм

green-exittelephone-pictogram