РЕШІТКА ЗАХИСНА RZ130BOX

РЕШІТКА ЗАХИСНА RZ130BOX

icon reshotkaicon made in UAIconDiametr130

Есть в наличии
300 грн.
Минимальное кол-во: 1

Решітка захисна антивандальна з платформою RZ130BOX, призначена для додаткового захисту вуличної купольної камери відеоспостереження.

Решітка захисна RZ130BOX, завдяки своїй конструкції істотно ускладнює зловмисникові можливість демонтажу камери відеоспостереження або її пошкодження.

Захисні дуги решітки не потрапляють в огляд камери навіть при широкому куті огляду 110˚ і не заважають ІЧ (інфра-червоному) підсвічуванню камери. Антивандальна захисна решітка RZ130BOX покрита порошковою фарбою і запікається при температурі 200 градусів в печі. Основний (стандартний) колір - БІЛИЙ. Можливі різноманітні варіанти кольорів: срібний металік, чорний, бежевий і ін. - (не стандартні кольори), їх наявність, вартість і терміни виготовлення обговорюється окремо.

В основі захисної решітки є кругла шайба, яка має отвори з фасками для кріплення, товщина захисного прутка решітки становить 6 мм.  Для монтажу захисної решітки на поверхі бажано використовувати кріплення з "секретами" (контр гайка, анкер клин, самовідриваюча гайка), для максимального захисту Вашої камери.

Для даної захисної решітки підходять камери в діаметрі до Ø130 мм і висотою до 140 мм. У нижній частині решітки рекомундуємо використовувати водонепроникний комутаційній бокс типа Dahua DH-PFA130-E (або аналогічний).

Перелік сумісності відеокамер з RZ130BOXDahua DH-HAC-HDW1200EMP-A, Dahua DH-HAC-HDW1400EMP-A, Dahua DH-HAC-HDW1500EMP-А, Hikvision DS-2CD2343G0-I  і т.п.

Точність прилягання поверхні камери до захисних прутів решітки можна відрегулювати шляхом підбору монтажної коробки (комутаційного боксу) з необхідною висотою, це надає універсальність даного виробу.

Головною особливістю  даної моделі, є одночасний захист відеокамери і монтажної коробки з роз'ємами. Використовуються такі монтажні коробки як: Dahua DH-PFA130-E, OBOT60, BOX116,  і т.п. Всі комутаційні роз'єми відеокамери ховаються всередині монтажної коробки, а на її поверхню встановлюється камера, все це накривається і захищається антивандальними гратами (захисним кожухом).

Щільність прилягання захисної решітки до відеокамери індивідуальна і залежить від геометричної форми останньої, а також добре підібраної монтажної коробки.

ВАЖЛИВО: ЗАХИСНА РЕШІТКА НЕ Є ГАРАНТІЄЮ ТОГО, ЩО ВАШУ КАМЕРУ БУДЕ НЕМОЖЛИВО ПОШКОДИТИ, АЛЕ ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ НА КАМЕРІ СТВОРИТЬ ПЕРЕШКОДУ ДЛЯ ЗЛОДІЯ ВІД КРАДІЖКИ ВАШОГО МАЙНА.

Є можливість виготовлення захисної решітки для відеокамери (кожуха) на замовлення (ваш розмір, від 10 шт).

РЕШІТКА ЗАХИСНА

ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ: РЕШЕТКИ ЗАЩИТНЫЕ

green-exittelephone-pictogram