КОЖУХ ЗАХИСНИЙ KZ1

КОЖУХ ЗАХИСНИЙ KZ1

icon reshotkaicon made in UAIconDiametr100

Есть в наличии
200 грн.
Минимальное кол-во: 1

Кожух антивандальний KZ1, призначена для додаткового захисту купольної камери відеоспостереження.

Кожух захисний KZ1, завдяки своїй конструкції істотно ускладнює зловмисникові можливість демонтажу камери відеоспостереження або її пошкодження.

Захисні грані кожуха не потрапляють в огляд камери навіть при широкому куті огляду 110˚ і не заважають ІЧ (інфра-червоному) підсвічуванню камери. Антивандальний захисний кожух KZ1 покрит порошковою фарбою і запікається при температурі 200 градусів в печі. Основний (стандартний) колір - БІЛИЙ. Можливі різноманітні варіанти кольорів: срібний металік, чорний, бежевий і ін. - (не стандартні кольори), їх наявність, вартість і терміни виготовлення обговорюється окремо.

Для виготовлення захисного кожуха використовується оцинкований метал, який має отвори для кріплення, товщина металу становить 1 мм.  Для монтажу захисної конструкції на поверхі бажано використовувати кріплення з "секретами" (контр гайка, анкер клин, самовідриваюча гайка), для максимального захисту Вашої камери.

Для даної захисної решітки підходять камери в діаметрі до Ø100 мм і висотою до 95 мм.

Перелік сумісності відеокамер з KZ1Dahua DH-HAC-HDW1200TRQP-A, Dahua DH-HAC-HDW1200TRQPDahua DH-HAC-HDW1400TRQP-A, Dahua  DH-HAC-HDW1400TRQP  і т.п.

В середені захисного кожуха є можливість заховати комутаційні з'єднання відеокамери. 

Головною особливістю  даної моделі,є одночасний захист відеокамери з комутаційними роз'ємами.

Щільність прилягання захисної решітки до відеокамери індивідуальна і залежить від геометричної форми останньої.

ВАЖЛИВО: ЗАХИСНИЙ КОЖУХ НЕ Є ГАРАНТІЄЮ ТОГО, ЩО ВАШУ КАМЕРУ БУДЕ НЕМОЖЛИВО ПОШКОДИТИ, АЛЕ ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ НА КАМЕРІ СТВОРИТЬ ПЕРЕШКОДУ ДЛЯ ЗЛОДІЯ ВІД КРАДІЖКИ ВАШОГО МАЙНА.

Є можливість виготовлення захисного кожуха для відеокамери на замовлення (ваш розмір, від 10 шт).

КОЖУХ ЗАХИСНИЙ

ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ: РЕШЕТКИ ЗАЩИТНЫЕ

green-exittelephone-pictogram