Відеодомофон Slinex SL-07IPHD WiFi

Відеодомофон Slinex SL-07IPHD WiFi
USD UAH
6 160 грн.
icon LCD 7Екран IPSIconWiFiicon DVR DD1080P
Підтримка карт MicroSD 64 Гбicon-sensorIconAndroidбез трубкивибор мелодії дзвонка
TM SLINEXГарантійні обовязки 12 місяців

Монітор відеодомофона  Slinex SL-07IPHD WiFi – сучасний домофон ПРЕМІУМ класу. Кольоровий монітор має IPS екран c сенсорними кнопками, діагональ: 7 дюймів(17,8см), розподільча здатність екрану: 1024×600.

Функції: відеодомофон, відеореєстраторвіддалений доступ через телефон за допомогою інтернет. Система відеоконтролю доступу спільно з відеопанеллю (в базовому комплекті не йде і продається окремо) забезпечує аудіо і відео зв'язок високої якості з відвідувачами. Використовується для відеоконтролю прибудинкової території, сходового майданчика, тамбура і т .п.

Основною функцією відеодомофону Slinex SL-07IPHD WiFi є можливість аудіо-відео спілкування з відвідувачем. Є можливість підключення до 2-х відео панелей (до 2МП 1080P), та додатково підключити до відеодомофону дві аналогових CCTV/AHD/PAL/NTSC відеокамери (до 2МП 1080P). Відеодомофон Slinex SL-07IPHD WiFi має режим відеореєстратора, в якому є підтримка запису за розкладом на один канал: постійно, при виявленні руху або натискання кнопки виклику на карту пам'яті microSD з ємністю до 64Гб (карта пам'яті не йде в комплекті і продається окремо).

 Для управління використовуються сенсорні кнопки, графічне меню з підтримкою української, російської, англійської мови. Зв'язок з відвідувачем здійснюється в режимі «вільні руки» (Hands Free), без використання телефонної трубки. У відеодомофона є можливість змінювати мелодію і тривалість дзвінка, регулювання яскравості, насиченості, гучності, режим - не турбувати. Присутня функція управління дверним електромеханічним (електронним) замком. Спілкування і управління під'їздним домофоном здійснюється за допомогою адаптера VZ-10, який продається окремо.

Головною особливістю відедомофона є наявність WiFi/LAN модуля, який дає можливість за допомогою смартфону (iOS або Android) через додаток Slinex Cloud Call здійснювати віддалено: перегляд онлайн та архіва відео, дублювання вхідного дзвінка з можливістю дистанційного спілкування з відвідувачем, сповіщення на смартфон за допомогую Push повідомленнь, керуванням замком, здійснювання онлайн  запису фото і відео на телефон та ін.

Кольоровий відеодомофон ПРЕМІУМ класу Slinex SL-07IPHD WiFi широко застосовується в офісах і квартирах, приватних будинках і дачах. Основне його завдання - забезпечення безпеки власників. Тепер Ви, перш ніж відкрити вхідні двері, матиме можливість побачити відвідувача (гостя) на екрані монітора, і візуально оцінивши ситуацію, прийняти необхідне рішення - відкривати чи не відкривати двері, дізнатися що відбувалося під час вашої відсутності. Завдяки WiFi/LAN модулю (тебуєтся наявність WiFi/LAN інтернет з'єднання) можна контролювати своїх відвідувачів за допомогою додатка на смартфоні, навіть за фізичної відсутності біля домофона.

Багатофункціональність, стильність (корпус з алюмінію, скла і пластика), елегантність, можливість без проблем вписатися практично в будь-який інтер'єр (тип кріплення - настінний, накладной) - все це Slinex SL-07IPHD WiFi. Варіанти кольору корпуса: чьорний або білий. Конструкція відеодомофона має вбудоване стабілізоване джерело живлення (АС 110-230 В), що дозволило виробникам зробити його тонким і компактним (230мм× 165мм×25мм, Ш×В×Т). Є можливість використовувати зовнішне джерело живлення DC 12V.

ЗАВАНТАЖИТИ КЕРІВНИЦТВО SLINEX SL-07IPHD WiFi

Зовнішній вигляд: корпус з алюмінію, скла та пластика, 7"IPS 1024×600 сенсорні кнопки

Підтримка відео: 1080P(2МП)/720P(1МП)AHD/CVBS(1000ТВЛ)/PAL/NTSC

Підтримка карт пам'яті: miсroSD до 64Гб

Язик інтерфейсу: український, російський, англійський

Підтримка функції: відеореєстратор, запис за роскладом по одному каналу

Підтримка функції: віддалене керування з мобільного телефону завдяки LAN/WiFi модулю, (просмотр архіву!)

Підтримка функції: работа з під'їздним домофоном (опціально, за допомогою адаптера VZ-10, який можно придбати окремо)

Підтримка функції: інтерком, не турбувати

РЕЗЮМЕ: особливий дізайн, функція відеореєстратора по одному каналу, віддалене керування на телефоні (просмотр архіву!), сенсорні кнопки, IPS екран.

ДОМОФОНЫ: Видеодомофоны

7 дюймов, SLINEX, WiFi, КОЛЬОРОВИЙ, СЕНСОРНІ КНОПКИ

 • МОНІТОР ДОМОФОНУ: КОЛЬОРОВИЙ ЕКРАН СЕНСОРНІ КНОПКИ IPS 7 дюймів
 • ВІДЕО КАНАЛ: 4 ВІДЕО КАНАЛА, MAX 2 ВІДЕО ПАНЕЛІ, 1 ВІДЕО ВИХІД НА ТВ
 • ФУНКЦИЯ ОБЩЕНИЯ: БЕЗ ТРУБКИ
 • ПАМ'ЯТЬ: ЗОВНІШНЯ, MicroSD до 64 GB, MicroSD в комплекте не идет
 • ФУНКЦІЇ РЕГУЛЮВАННЯ: ГУЧНІСТЬ, ЯСКРАВІСТЬ, КОНТРАСНІСТЬ, КЕРУВАННЯ ЗАМКОМ
 • КОДІРОВКА ВІДЕОСИГНАЛА: PAL, NTSC
 • КОЛІР КОРПУСА: МЕТАЛІК, БІЛИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ОСОБЛИВИЙ ДІЗАЙН
 • МАТЕРІАЛ КОРПУСА: АЛЮМИНИЙ, ПЛАСТИК, СКЛО
 • ЗАСІБ КРІПЛЕННЯ: НАКЛАДНИЙ, КРОНШТЕЙН У КОМПЛЕКТІ
 • СХЕМА ПІДКЛЮЧЕННЯ: 4 провода
 • МОВА ІНТЕРФЕЙСА: РУССКИЙ , ENGLISH, УКРАЇНСЬКА
 • ЖИВЛЕННЯ: ВНУТРІШНІЙ БЛОК, АС220В-DC12В
 • ОСОБЕННОСТИ МОДЕЛИ: ЗАПИС ВІДЕО ЗА РОСКЛАДОМ: ПОСТІЙНИЙ, ЗА РУХОМ, ЗА НАТИСКАННЯМ, РЕЖИМ НЕ ТУРБУВАТИ, ПІДТРИМКА КАМЕР ДО 2МП AHD, Модуль WiFi, ВІДДАЛЕНИЙ ПЕРЕГЛЯД АРХІВУ НА ТЕЛЕФОНІ
 • РАБОЧАЯ ТЕМПЕРАТУРА: 0°С ~ +50°С
 • ГАБАРИТИ: 230 (Ш) × 165 (В) × 25 (Т) мм
icon-download Скачать инструкцию
icon-download Скачать схему подключения

green-exittelephone-pictogram