Відеодомофон Light Vision Macao FHD Wi-Fi

Відеодомофон Light Vision Macao FHD Wi-Fi
USD UAH
4 100 грн.
icon LCD 71080PЕкран IPSIconWiFiicon DVR DD
Підтримка карт MicroSD 512 Гбicon-sensorIconAndroidбез трубкивибор мелодії дзвонка
Icon TMLightVisionГарантійні обовязки 12 місяців

Монітор відеодомофона  LightVision MACCAO HD WiFi – сучасний домофон ПРЕМІУМ класу. Кольоровий монітор має IPS сенсорний екран, діагональ: 7 дюймів(17,8см), розподільча здатність екрану: 1024×600.

Функції: відеодомофон, відеореєстраторвіддалений доступ через телефон за допомогою інтернет. Система відеоконтролю доступу спільно з відеопанеллю (в базовому комплекті не йде і продається окремо) забезпечує аудіо і відео зв'язок високої якості з відвідувачами. Використовується для відеоконтролю прибудинкової території, сходового майданчика, тамбура і т .п.

Основною функцією відеодомофону LightVision MACCAO HD WiFi є можливість аудіо-відео спілкування з відвідувачем. Є можливість підключення до 2-х відео панелей (до 2МП 1080P), та додатково підключити до відеодомофону дві аналогових CCTV/AHD/TVI/CVI відеокамери (до 2МП 1080P). Екран монітору розподіляєтся на чотири частини (квадратор) для одночасного моніторингу усіх камер одночасно. Відеодомофон LightVision MACCAO HD WiFi має режим відеореєстратора, в якому є підтримка запису за розкладом на будь-який канал: постійно, при виявленні руху (регулювання зони реагування і чутливісті датчика руху) або натискання кнопки виклику на карту пам'яті microSD з ємністю до 512Гб (карта пам'яті не йде в комплекті і продається окремо).

 Для управління використовуються сенсорні кнопки, сенсорний екран, графічне меню з підтримкою української, російської, англійської мови. Зв'язок з відвідувачем здійснюється в режимі «вільні руки» (Hands Free), без використання телефонної трубки. У відеодомофона є можливість змінювати мелодію (5 шт) і тривалість дзвінка (5-30 сек), регулювання яскравості, насиченості, гучності, режим - не турбувати, режим - квадатор. Присутня функція управління дверним електромеханічним (електронним) замком. Спілкування і управління під'їздним домофоном здійснюється за допомогою адаптера, який продається окремо.

Головною особливістю відедомофона є наявність WiFi/LAN модуля, який дає можливість за допомогою смартфону (iOS або Android) через додаток IP doorbell здійснювати віддалено: перегляд онлайн відео, дублювання вхідного дзвінка з можливістю дистанційного спілкування з відвідувачем, сповіщення о детекціі руху на смартфон за допомогую Push повідомленнь, керуванням замком, здійснювання онлайн  запису фото і відео на телефон та ін.

Кольоровий відеодомофон ПРЕМІУМ класу LightVision MACCAO HD WiFi широко застосовується в офісах і квартирах, приватних будинках і дачах. Основне його завдання - забезпечення безпеки власників. Тепер Ви, перш ніж відкрити вхідні двері, матиме можливість побачити відвідувача (гостя) на екрані монітора, і візуально оцінивши ситуацію, прийняти необхідне рішення - відкривати чи не відкривати двері, дізнатися що відбувалося під час вашої відсутності. Завдяки WiFi/LAN модулю (тебуєтся наявність WiFi/LAN інтернет з'єднання) можна контролювати своїх відвідувачів за допомогою додатка на смартфоні, навіть за фізичної відсутності біля домофона.

Багатофункціональність, стильність (корпус з алюмінію, скла і пластика), елегантність, можливість без проблем вписатися практично в будь-який інтер'єр (тип кріплення - настінний, накладной) - все це LightVision MACCAO HD WiFi. Варіанти кольору корпуса: чьорний або білий. Конструкція відеодомофона має вбудоване стабілізоване джерело живлення (АС 110-230 В), що дозволило виробникам зробити його тонким і компактним (226мм× 151мм×26мм, Ш×В×Т). Домофон має вбудований вентилятор для додаткового охолодження пристрою, є можливість використовувати зовнішне джерело живлення DC 12V.

ЗАВАНТАЖИТИ КЕРІВНИЦТВО LightVision MACCAO HD WiFi

Зовнішній вигляд: корпус з алюмінію, скла та пластика, 7"IPS 1024×600 сенсорний екран

Підтримка відео: 1080P(2МП)/960P(1,3МП)/720P(1МП)AHD/TVI/CVI/AHD/CVBS(1000ТВЛ)

Підтримка карт пам'яті: miсroSD до 512Гб

Язик інтерфейсу: український, російський, англійський

Підтримка функції: відеореєстратор, запис за роскладом по будь-якому каналу

Підтримка функції: віддалене керування з мобільного телефону завдяки LAN/WiFi модулю

Підтримка функції: работа з під'їздним домофоном (опціально, за допомогою адаптера, який можно придбати окремо)

Підтримка функції: інтерком, не турбувати, автовідповідач

РЕЗЮМЕ: особливий дізайн, функція відеореєстратора по всім каналам, віддалене керування на телефоні, сенсорний IPS екран, можливість бачити одночасно 4 відео зображення.

ДОМОФОНЫ: Видеодомофоны

7 дюймов, LightVision, WiFi, КОЛЬОРОВИЙ, СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

 • МОНІТОР ДОМОФОНУ: КОЛЬОРОВИЙ ЕКРАН СЕНСОРНИЙ ЕКРАН СЕНСОРНІ КНОПКИ IPS 7 дюймів
 • ВІДЕО КАНАЛ: КВАДРАТОР, 4 ВІДЕО КАНАЛА, MAX 2 ВІДЕО ПАНЕЛІ, 1 ВІДЕО ВИХІД НА ТВ
 • ФУНКЦИЯ ОБЩЕНИЯ: БЕЗ ТРУБКИ
 • ПАМ'ЯТЬ: SD CARD до 128 GB, MicroSD в комплекте не идет
 • ФУНКЦІЇ РЕГУЛЮВАННЯ: ГУЧНІСТЬ, ЯСКРАВІСТЬ, КОНТРАСНІСТЬ, КЕРУВАННЯ ЗАМКОМ
 • КОДІРОВКА ВІДЕОСИГНАЛА: PAL, NTSC
 • КОЛІР КОРПУСА: МЕТАЛІК, БІЛИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ОСОБЛИВИЙ ДІЗАЙН
 • МАТЕРІАЛ КОРПУСА: АЛЮМИНИЙ, ПЛАСТИК, СКЛО
 • ЗАСІБ КРІПЛЕННЯ: НАКЛАДНИЙ, КРОНШТЕЙН У КОМПЛЕКТІ
 • СХЕМА ПІДКЛЮЧЕННЯ: 4 провода
 • МОВА ІНТЕРФЕЙСА: РУССКИЙ , ENGLISH, УКРАЇНСЬКА
 • ЖИВЛЕННЯ: ВНУТРІШНІЙ БЛОК, АС220В-DC12В
 • ОСОБЕННОСТИ МОДЕЛИ: ЗАПИС ВІДЕО ЗА РОСКЛАДОМ: ПОСТІЙНИЙ, ЗА РУХОМ, ЗА НАТИСКАННЯМ, РЕЖИМ ГОДИННИКА, РЕЖИМ НЕ ТУРБУВАТИ, ПІДТРИМКА КАМЕР ДО 2МП, Модуль WiFi
 • РАБОЧАЯ ТЕМПЕРАТУРА: 0°С ~ +50°С
 • ГАБАРИТИ: 226 (Ш) × 151 (В) × 26 (Т) мм
icon-download Скачать инструкцию
icon-download Скачать схему подключения

green-exittelephone-pictogram